Koloidní zlato certifikovaná kvalita

Čisté koloidní zlato farmaceutické kvality.

Schopností koloidního zlata je ochraňovat pleť před škodlivými oxidačními procesy a dokonce zvrátit tyto procesy. Další úžasnou vlastností zlata je schopnost dopravovat kyslíkové molekuly přímo do vrchních vrstev pleti a podporovat lymfatickou drenáž a mikrocirkulaci krve, které se podílí na pročištění pleti a odplavení toxinů z ní. Výsledkem je pak mladistvě rozzářená, pevná a pružná pleť. Zkrátka zlato je štítem proti škodlivinám a pomáhá zlepšovat normální funkci pleti.  Koloidní kovy jsou vhodným pleťovým tonikem pro všechny typy pleti a hodí se také jako obklady či dezinfekce pro poškozenou pleť.

Certifikováno podle směrnic EU jako kosmetický produkt u SZÚ viz. sekce certifikace.

Přírodní kosmetický přípravek s obsahem zlatých částic se širokým spektrem použití.

KOLOIDNÍ ZLATO 20 ppm – 375 ml

Zlaté tonikum

Čisté koloidní zlato farmaceutické kvality, koncentrace 20 mg zlata na 1 kg vody.
Certifikováno podle směrnic EU jako kosmetický produkt u SZÚ viz. sekce certifikace.

Přírodní kosmetický přípravek s obsahem zlatých částic pro oživení a omlazení pleti. Čistí a regeneruje namáhanou a podrážděnou pleť. Napomáhá ke zklidnění a harmonizaci pokožky. Pro své antioxidační účinky a schopnost přenosu molekul kyslíku přímo do kůže, podporuje obnovu její buněčné struktury. Zvláště vyhledávané pro vyhlazení pokožky a eliminaci vrásek.

Koloidní zlato jako pleťové tonikum čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používání pokožku vyhlazuje a dodává jí matný vzhled.

KOLOIDNÍ ZLATO 20 ppm – 250 ml

Zlaté tonikum

Čisté koloidní zlato farmaceutické kvality, koncentrace 20 mg zlata na 1 kg vody.
Certifikováno podle směrnic EU jako kosmetický produkt u SZÚ viz. sekce certifikace.

Na pleť má zlato blahodárný vliv. Lidská pokožka díky němu krásně regeneruje a dochází také k výraznému zpomalení stárnutí pleti. Nejcennějšími vlastnostmi, které se zlatu v kosmetických přípravcích připisujeme, jsou omlazující a antioxidační účinky. Působí na stimulaci buněčné aktivity a napomáhá tím obnově pokožky.

Skladování koloidů v tmavých lahvích

Koloidní roztok stříbra i zlata se skládá z rozptýlených částic na atomární úrovni. Je nesmírně důležité ochránit produkt před působením vnějších vlivů, kterými může být například světlo nebo plast. Například ultrafialové světlo spouští proces shlukování částic, může dojít ke srážení nebo krystalizaci a výrobek se tímto znehodnotí. Ideální je proto skladovat koloidní stříbro v lahvích z tmavého skla, které nepropustí světlo a samotný materiál nijak nereaguje s látkou v něm uloženou.