výroba

Výroba koloidního stříbra a zlata s certifikátem ČSN EN ISO 22716

O naší společnosti

již od roku 2012

Naše společnost s netradičním názvem Lakshmi Narayan, jenž v sobě snoubí moudrost a učení staré Indie, vychází ze sanskrtu.

Již z Véd známá Ájurvéda kombinující léčbu těla i duše, používala stříbro a zlato. Rozhodli jsme se proto vzít tyto dva vzácné kovy a spojit jejich staletími prověřené účinky s moderními technologiemi v podobě výroby koloidního stříbra a zlata, a to od roku 2012.

Postupem času přibyl prodej omlazujícího přírodního krému, vysoce kvalitních vitamínů, doplňků stravy, produktů pro odkyselení organismu a redukci tukových zásob. V našem sortimentu najdete i podíl naučné literatury pro rozšíření obzorů.

Našim zákazníkům nabízíme férový přístup založený na pečlivosti a maximální kvalitě, s přidanou hodnotou duchovního přesahu.

Viktor Živný

Certifikace naší společnosti

a našich výrobků.

Naše zboží je certifikováno jako pleťové tonikum. Důvody jsou uvedeny zde.

  • 1999 v nařízení vlády 10/1999 Sb. vydané dne 19.1.1999 bylo KS zařazeno mezi ostatní nepovolené látky a to dokonce do stejné skupiny, jako např. anorganické sloučeniny rtuti nebo dusičnan stříbrný , přestože léčebné účinky koloidního stříbra jsou již dosti dávno známé.
  • 2004 Koloidní stříbro schváleno pouze jako doplněk stravy.
  • 2006 Koloidní stříbro není možno deklarovat jako lék.
  • 2008 V ČR není koloidní stříbro povoleno jako potravinový doplněk.

Naše zboží je a má být proto dodáváno na trh s souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích.

Naše firma dodává na trh všechny produkty v souladu s platným právním řádem, a tudíž nenabádáme k vnitřnímu, ani k jinému použití našich produktů, než tak, jak odpovídá jejich certifikaci.

Použití našich produktů v souladu se zákonem uvádí etiketa a příbalový leták. Zároveň nenabádáme k užívání koloidních kovů, ať již získaných jakoukoli cestou, jinak, než dovoluje platná legislativa. 

Z

Bakteriologické vyšetření

testy týkající se zjištění antimikrobiálního účinku
Z

Colloidal Silver

Stabilita kosmetického přípravku
Mikrobiologická kvalita
Balení
Upozornění a návod k použití
Z

Bezpečnost přípravku

Informace o bezpečnosti kosmetického přípravku
Z

Colloidal Gold

Stabilita kosmetického přípravku
Mikrobiologická kvalita
Balení
Upozornění a návod k použití

Naše certifikáty

Kvalita našich výrobků je podložena několika certifikáty