AURUM

LUXUSNÍ OMLAZUJÍCÍ PLEŤOVÝ KRÉM
Lakshmi Narayan – Biokosmetika

CO JE Pleťový krém Aurum?

Speciálně vyvinutý krém SPAGYRICKÉ BIO KOSMETIKY českého výrobce pro zpomalení příznaků stárnutí a aktivaci regeneračních procesů uvnitř pleti.
Ručně vyráběný dle fáze měsíce s čistě přírodních surovin nejvyšší jakosti, s výrazným podílem koloidního zlata.

Nechte svoji pleť hýčkat komplexem esenciálních olejů a hydratovat unikátní vodou z islandského ledovce Hafnarfjodur, jehož stáří je 30 000let, který svým pH 8,8 výrazně přispívá k regulaci hodnoty pH lidského organismu (7,35–7,45) a působí tak jako přirozený antioxidant. Obsažené koloidní zlato transportuje do pokožky molekuly kyslíky, tím vytváří podmínky pro její omlazení a regeneraci.

Dermatologicky testováno výhradně na lidech.

AURUM PLEŤOVÝ KRÉM

Lakshmi Narayan – Biokosmetika

LUXUSNÍ OMLAZUJÍCÍ PLEŤOVÝ KRÉM

Jedinečná receptura Lakshmi Narayan bioaktivního krému Aurum dodává pleti všechny potřebné živiny a přirozenými procesy přispívá k optimální hydrataci, výživě a ochraně.

Obsahuje

účinné koloidní zlato a stříbro, které východní medicína používá tisíce let k podpoře regeneračních omlazujících a detoxikačních procesů. Blahodárné esenciální oleje nejvyšší kvality dodávají komplexní péči, svěžest a pocit smyslnosti. Nenasycené mastné kyseliny, polyfenoly a vitamíny obsažené ve vzácných olejích dodávají pleti rovnováhu a energii. Udržují ji zářivě hebkou a napomáhají ke zpomalování procesů způsobujících stárnutí. Omlazující krém Lakshmi Narayan – Aurum vytváří na pleti jemný ochranný film, který ji chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

Lakshmi Narayan – Biokosmetika – Pleťový krém AURUM – WELNESS PRO VAŠI PLEŤ.

  

Rostlinné výtažky

připravené spagyrickými postupy mají energeticky zesílené regenerační a omlazující účinky, zvlášť účinným způsobem podporují elasticitu a zklidňují
podráždění pleti. Užívejme bohatství darů přírody v této výjimečné harmonické kompozici.

Použité konzervanty pro bio kosmetiku Lakshmi Narayan – benzyl alkohol a kyselinadehydrooctová schválené EcoCert, NaTrue a SoilAssociation, uchovávají krém Lakshmi Narayan – Aurum v nejvyšší kvalitě po dobu až jednoho roku.

Doporučení k aplikaci :

  • Pro mastný typ pleti se doporučuje aplikace na vlhkou tonizovanou pleť.
  • Pro suchý typ pleti se doporučuje aplikace na suchou čistou pokožku.
  • Svěřte svoji pokožku úžasné síle spagyrických výtažků z růže a úročníku bolhoje, jejichž náročná příprava umocňuje jedinečnost zážitku a výsledek se dostaví již po 24 hodinách.
  • Potrava (výživa), kterou přijímáme, je pro naše tělo nesmírně důležitá. Proto je tak podstatný její původ a kvalita. Obdobně záleží i na původu a kvalitě pleťových krémů a jiných přípravků, kterými „vyživujeme“ svou pleť.
  • Pokožka těla je vstupní branou, skrze kterou proniká zvenčí všechno dovnitř našeho těla. Co si na pokožku namažeme, projde tedy celým
    organismem a zejména orgánem, jenž se podílí na odstraňování toxinů z těla – játry. To je důvod, proč byl vytvořen Lakshmi Narayan pleťový krém AURUM.

Vlastnosti jednotlivých ingrediencí:

Ledovcová voda AQUA ANGELS

Ledovcová voda AQUA ANGELS pochází z Islandu, kde je nejčistší vzduch na světě. Jejím zdrojem jsou spodní vrstvy islandského ledovce Hafnarfjodur, jehož stáří 30 000 let zaručuje unikátní kvalitu vody, která není zatížena životním prostředím.
Její pH 8,8 výrazně přispívá k regulaci hodnoty pH lidského organizmu (7,35-7,45) a působí tak jako přirozený antioxidant.Jedinečně nízká mineralizace 38 mg/l nezatěžuje organizmus.

Opunciový olej

Opunciový olej má vysokou koncentraci tokoferolů (vitamín E) a esenciálních mastných kyselin (kyselina linolová nebo omega 6). Tento olej obsahuje více tokoferolů než jakýkoli jiný olej, tudíž má silné antioxidační vlastnosti. Stahuje póry a tím přispívá k sametové textuře pokožky, zabraňuje předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek, zesvětluje pigmentové skvrny a kruhy pod očima.

Arganový olej

Arganový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny – olejovou (omega9) a linolovou (omega 6),vitamín E- antioxidant s protizánětlivými vlastnostmi, který zabraňuje vysychání pokožky a je účinný proti stárnutí buněk, polyfenoly – kyselinu
ferulovou, nejvíce zastoupený polyfenol, velmi účinný při ochraně proti škodlivým
účinkům UV paprsků, karotenoidy s vysokou schopnosti eliminovat volné radikály a udržovat pokožku zdravou, steroly, které přispívají k udržení pevnosti buněčné membrány, účinné proti zánětům, které regulují proces látkové výměny v pokožce a zlepšují její hydrataci. Dále pak skvalen, který urychluje hojení a významně působí na regeneraci a ekzémy a další neduhy pokožky. Prodlužuje schopnost pokožky snášet sluneční záření bez poškození.

Jojobový olej

Jojobový olej je nejpoužívanějším olejem v kosmetice, protože je svým složením
velmi podobný přirozenému pH lipidové vrstvy pleti, díky tomu je velmi dobře snášen i citlivou pokožkou. Jeho hlavním účinkem je regulace kožního mazu.

Olej ze semen granátového jablka

Olej ze semen granátového jablka má silné antioxidační, hydratační a regenerační účinky. Napomáhá zpomalení procesu stárnutí pleti, zvyšuje její elasticitu, má silně adstringentní, tonizační a zároveň i silné antiseptické a protizánětlivé účinky.

Olivový olej

Olivový olej obsahuje prospěšné antioxidanty (polyfenoly, lignany a skvalen), mastné kyseliny, vitamíny A, D, E, lecitin, draslík, vápník a železo.

Gotu Kola (Pupečník asijský)

Gotu Kola (Pupečník asijský) a v něm obsažené triterpenoidy (asiatikosid) urychluje hojení, stimuluje tvorbu kolagenu a tím zvyšuje pružnost pokožky. Zároveň zlepšuje krevní oběh a má příznivý vliv při žilní a lymfatické nedostatečnosti, také posiluje cévní a vlásečnicové stěny.

Růže stolistá

Růže stolistá je silné tonikum a její účinnost je vědecky prokázána.
Atlantské řasy( LaminariaDigitata) přispívají k omlazení kmenových buněk a chrání pokožku před stárnutím. Stimulují také syntézu kolagenu.

Mořské řasy

Mořské řasy obsahují esenciální minerální prvky ve vysoké koncentraci a hrají důležitou roli v mnoha metabolických procesech.

Úročník bolhoj

Úročník bolhoj má díky vysokému obsahu taninů a saponinů výrazné hojivé a zklidňujicí účinky.

Koloidní stříbro

Koloidní stříbro je tradičně používáno pro své antimikrobiální a zklidňující účinky.

Koloidní zlato

Koloidní zlato zpomaluje oxidační procesy způsobující stárnutí a právě proto jej ve starověku přidávali do elixírů mládí. Podporuje transport kyslíku do horních vrstev pokožky. Tento vzácný kov také podporuje lymfatický systém a krevní oběh, což vede k rychlejšímu odplavování toxických látek z těla i pleti. V koloidní formě se snadno vstřebává do kůže a ovlivňuje ji na buněčné úrovni – omlazuje a napravuje oxidační poškození kolagenových vláken a tím působí i proti vráskám.

Lakshmi Narayan – Biokosmetika – Pleťový krém AURUM – WELNESS PRO VAŠI PLEŤ.